با گذشت زمان و نیاز شرکتها و بنگاهای اقتصادی و تغییر ساختار محیط اقتصادی و گرایش رویکرد حسابداری به مالیات در نظام اقتصادی کشور برآن داشتیم تا بتوانیم گام موثری در جهت رفع مشکلات مالی و مالیاتی در چارچوب قانون وکاهش شکاف استاندارهای حسابداری با قوانین مالیاتی برداریم تا آسیبی بر بدنه مالی شرکت وارد نشود.

با این عقیده که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط، قابل اتکاء و مفید مهم ترین وسیله تصمیم گیری برای واحدهای تجاری می باشد و دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین مدیریت امکان پذیر نیست،به منظور رفع نیازهای حسابداری و مدیریتی شرکت ها ، موسسات ، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی، فعالیت های حرفه ای خود را با بهره گیری از کادر مجرب و نیروهای متخصص در زمینه حسابداری و مالی؛ حسابرسی؛امور مالیاتی و بیمه ای ، نرم افزار و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی حسابداری با اتکاء به سال ها تجربه جهت خدمت رسانی هر چه بهتر آغاز نموده است .

چرا گروه مالی و مالیاتی بتا را انتخاب می کنند؟!

همین حالا از پرداخت مالیات مضاعف جلوگیری کنید.

ما می دانیم که برنامه ریزی مالی یک فرایند است ، نه یک محصول. برنامه ریزی مالی ، فرایندی است که شامل ایجاد روابط ، کشف اهداف شما و تدوین برنامه ای برای تحقق آن اهداف است. ما با ایجاد استراتژی های مالی منحصر به فرد به شما در رسیدن به رویاهایتان کمک می کنیم.

قوانین پیچیده مالیاتی ، بخشنامه ها و دستورالعمل های متفاوت مانعی برای کسب و کار شما نخواهد بود. ما هر حق مالیاتی که به طور قانونی متعلق به شما باشد ، پیدا و مطالبه خواهیم کرد. کارشناسان متخصص امور مالیاتی ما به هیچ وجه متوقف نخواهد شد تا همه حقوق مالیاتی شما را که قانونا مستحق آن هستید را دریافت کنید!

برون سپاری امور مالی و حسابداری سازمانها را قادر می سازد تا منابع مورد نیاز خود را بدون نیاز به پرداخت حقوق و مزایا در مقیاس بالا تامین کنند. علاوه بر این ، بار استخدام ، آموزش و حفظ کارمندان حسابداری را کاهش می دهد.

گروه مالی و مالیاتی بتا متشکل از یک مجموعه از کارمندان با استعداد و دارای دانش مالی و حسابداری ، همراه با روشها و فرآیندهای خلاقانه برای ، بهینه ترین راه حل را برای نیازهای شما ارائه می کند.

اصلاح فرآیندهای مالی و حسابداری این امکان را به شما می دهد تا از انجام هزینه های بزرگ خودداری کنید تا بتوانید منابع خود را برای سرمایه گذاری استفاده کنید. در حالی که کاهش هزینه شایع ترین دلیل برای برون سپاری است ، نباید کیفیت را در این روند مختل کرد.

اغلب کسب و کارها براساس کمترین قیمت پیشنهادی از شرکت های خدمات مالی و حسابداری تصمیم گیری و انتخاب می کنند ، اما پایین ترین قیمت لزوماً به معنای بهترین هزینه نیست. هزینه پایین تر می تواند به معنای کیفیت پایین باشد و کیفیت پایین قطعا افزایش هزینه های مالیاتی ، پرسنلی و عملیاتی افزایش خواهد داد.

صورتحساب ها ، فاکتورهای فروش ، اسناد مالی و حسابداری اغلب روی کاغذ است. ما این اسناد کاغذی را تحویل می گیریم و آنها را به اسناد فهرست بندی شده تبدیل و از آنها گزارشها حسابداری و تحلیل های مالی استخراج می کنیم.

فرایند فعلی خود را برای بهره وری ساده کنید

یک تیم موفق متشکل از افراد دارای مهارت های چند رشته ای است ، به همین دلیل گروه مالی و مالیاتی بتا ، شامل سرپرست پروژه اختصاصی با تیم حسابداری عملیاتی ، مدیر فناوری اطلاعات ، مشاوران مالیاتی ، مشاوران بیمه ای بسیار ماهر و دارای دانش خاص و دارای تخصص هستند که از نزدیک نیازهای شما را شناسایی ، بررسی و با هدف افزایش بهره وری ، برنامه ریزی می کنند.

betaacc

ما بهترین سیستم حسابداری به منظور پیاده سازی نرم افزار، نحوه ثبت و طبقه بندی اطلاعات را برای کاهش هرگونه هزینه و ساده کردن فرآیندها استفاده می کنیم.